fbpx Skip to content

Děkujeme za Vaši objednávku!

Na zadanou mailovou adresu jsme Vám odeslali potvrzení objednávky a informace ke hře. Tyto informace naleznete také zde níže.

Pokud se Vám žádný mail nezobrazuje, zkontrolujte si prosím složku spamu. Pokud ani tak email nevidíte, mrkněte o něco níže na této stránce, kde popisujeme vše důležité pro Vaši hru. Pokud využíváte e-mailových klientů od Seznam.cz, pak je možné zpoždění v doručování emailu až několik desítek minut.

Milí malí dobrodruzi!

Rychle si pospěšte za princeznou Apolenou. Trápí ji jakýsi zlý duch a ona potřebuje Vaši pomoc! Nejprve si s ní promluvte, čeká na vás u lednického zámku u vchodu do skleníku. Jistě vám vysvětlí, co se jí to v posledních dnech děje.

Držíme palce! Ať je toto vaše dobrodružství úspěšné a hlavně zábavné!

INSTRUKCE KE HŘE:

Odkaz na aplikaci GetOutFun pro Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.friendlystudio.getoutfun

Odkaz na aplikaci GetOutFun pro iOS:

https://apps.apple.com/cz/app/get-out-fun/id1284747106?l=cs

  • Při spuštění aplikace musíte povolit přístup k polohovým údajům, pokud tak neučiníte, hra nemůže správně fungovat. Zkontrolujte proto v nastavení Vašeho telefonu, že pro aplikaci GetOutFun je poloha povolena.
  • Hra začíná přímu u vchodu do zámeckého skleníku, (GPS 48.801536, 16.806396), nedaleko hlavního vstupu do zámku a pokladny č. 1.
  • Na TOMTO ODKAZU si můžete otevřít také mapku, na které vidíte startovní pozici a parkoviště, kde je nejlepší zanechat auto.
  • Při hraní je nutné mít zapnuté datové připojení.
     

AKTIVACE hry:

  • Pokud používáte iPhone, pak je třeba aktivovat kód hry skrze odkaz https://www.getoutfun.com/cz/aktivace/. Na této stránce se přihlašte pod stejnými údaji, jako se budete přihlašovat v aplikaci, vložte kód do pole „Kód voucheru“ a klikněte na „Odemknout hru“. Následně zapněte mobilní aplikaci a uvidíte naši hru hned na úvodní obrazovce pod nadpisem „Odemčené hry“. Pak jen stáhnout a hrát.
  • Pokud používáte mobil s Androidem, stačí se přihlásit do aplikace, kliknout na řůžové políčko a zadat kód voucheru. Pak se Vám hra odemkne, můžete ji stáhnout a hrát.

Kód k první truhle je 571. Tam naleznete brožuru s pravidly ke hře. Začnete otevřením této truhly, prostudujte brožuru a až poté začněte hrát hru.
 

DOPORUČENÍ: Hrajte hru na několika telefonech zároveň. Na jednom telefonu hru aktivujte a následně mezi sebou nasdílejte QR kód, který se Vám zobrazí. Můžete tak všichni procházet příběhem, vracet se nazpět v textu, nebo luštit šifry nezávisle na ostatních. Každý hráč musí být v aplikaci přihlášen na svém účtu, nelze hrát na jednom účtu na více zařízeních.
  

TUTORIÁL: Pro seznámení s funkcemi aplikace je pro Vás zdarma k dispozici scénář s názvem Tutoriál: Cesta za Buddhou.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::

Hra není náročná na data, soubor ke stažení má maximálně 25MB. Při hraní je nutné mít zapnuté datové připojení a aktivní GPS. Doporučujeme mít plně nabitý telefon, případně powerbanku v záloze.

Zámecký park se veřejnosti uzavírá ve 21:00. Je tedy potřeba začít hrát nejpozději v 18:00, abyste vše v klidu stihli.