fbpx Skip to content

Děkujeme za Vaši objednávku

Na zadanou mailovou adresu jsme Vám odeslali potvrzení objednávky a informace ke hře. Tyto informace naleznete také zde níže.

Pokud se Vám žádný mail nezobrazuje, zkontrolujte si prosím složku spamu. Pokud ani tak email nevidíte, mrkněte o něco níže na této stránce, kde popisujeme vše důležité pro Vaši hru. Pokud využíváte e-mailových klientů od Seznam.cz, pak je možné zpoždění v doručování emailu až několik desítek minut.

Tak pospěšte milí tovaryši!

Kolář Birk již na vás čeká před svou dílnou. Musíte mu pomoci s náročným úkolem. A co vy víte? Možná na vás čeká i nějaká odměna, pokud se vám jej podaří splnit. 

Birkova dílna je v přízemí Zámeckých jízdáren. Kousek od ní je vstup do tajemného vězení zvaného Klatba zednářova. Kolem také poměrně často jezdí moderní povozy směřující do středu Lednice, či do sousedního Podivína. Ulice tato nese název 21. dubna.

uvodni Kolo Jiřího Birka
  • Při spuštění aplikace musíte povolit povolit přístup k polohovým údajům,pokud tak neučiníte, hra nemůže správně fungovat. Zkontrolujte proto v nastavení Vašeho telefonu, že pro aplikaci GetOutFun je poloha povolena.
  • Hra začíná na terase před Zámeckými jízdárnami, (gps 48.802922, 16.804083), nedaleko vstupu do únikové hry Klatba zednářova. Terasu hledejte na vnější straně komplexu, lemuje ji ulice 21. dubna vedoucí na Podivín a dálnici D2. Projděte kolem prodejny suvenýrů Dekora, vstupu do Klatby zednářovy, několika dalších zelených dveří a uvidíte první stanoviště, které je zároveň začátkem venkovní únikové hry.

 

Aktivace hry:

Pokud používáte iPhone, pak je třeba aktivovat kód hry skrze odkaz https://www.getoutfun.com/cz/aktivace/. Na této stránce se přihlašte pod stejnými údaji, jako se budete přihlašovat v aplikaci, vložte kód do pole „Kód voucheru“ a klikněte na „Odemknout hru“. Následně zapněte mobilní aplikaci a uvidíte naši hru hned na úvodní obrazovce pod nadpisem „Odemčené hry“. Pak jen stáhnout a hrát.

Pokud používáte mobil s Androidem, stačí se přihlásit do aplikace, kliknout na řůžové políčko a zadat kód voucheru. Pak se Vám hra odemkne, můžete ji stáhnout a hrát.

  • Na tomto odkazu si můžete otevřít také mapku, na které vidíte startovní pozici a parkoviště, kde je nejlepší zanechat auto.
  • Kód k první truhle je 571. Tam naleznete brožuru s pravidly ke hře. Začnete otevřením této truhly, prostudujte brožuru a až poté začněte hrát hru.
  • Doporučení: Hrajte hru na několika telefonech zároveň. Na jednom telefonu hru aktivujte a následně mezi sebou nasdílejte qr kód, který se Vám zobrazí. Můžete tak všichni procházet příběhem, vracet se nazpět v textu, nebo luštit šifry nezávisle na ostatních.

 

  • TUTORIÁL: 

    Pro seznámení s funkcemi aplikace je pro Vás zdarma k dispozici scénář s názvem Tutoriál: Cesta za Buddhou.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::

Hra není náročná na data, soubor ke stažení má maximálně 20mb. Můžete hrát také bez připojení k internetu, potřebujete mít ale aktivní GPS. Doporučujeme mít plně nabitý telefon, případně powerbanku v záloze.

Zámecký park se veřejnosti uzavírá ve 21:00. Je tedy potřeba začít hrát nejpozději v 18:00, abyste vše v klidu stihli.

Pokud byste cokoli potřebovali, kontaktujte nás na +420 606 790 128 nebo info@unikovahralednice.cz a společně vyřešíme každý problém nebo dotaz.