fbpx Skip to content

Děkujeme za Vaši objednávku!

Na zadanou mailovou adresu jsme Vám odeslali potvrzení objednávky a informace ke hře. Tyto informace naleznete také zde níže.

Pokud se Vám žádný mail nezobrazuje, zkontrolujte si prosím složku spamu. Pokud ani tak email nevidíte, mrkněte o něco níže na této stránce, kde popisujeme vše důležité pro Vaši hru. Pokud využíváte e-mailových klientů od Seznam.cz, pak je možné zpoždění v doručování emailu až několik desítek minut.

Milí dobrodruzi!

Rychle si pospěšte na shromaždiště římských legionářů. Čeká tam na vás centurion s legatem, nejvyšším velitelem X. římské legie. Mají pro vás velmi důležité poslání!

Držíme palce! Ať je toto vaše dobrodružství úspěšné a hlavně zábavné!

INSTRUKCE KE HŘE:

  • Odkaz na aplikaci GetOutFun pro Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.friendlystudio.getoutfun 

  • Odkaz na aplikaci GetOutFun pro iOS:

https://apps.apple.com/cz/app/get-out-fun/id1284747106?l=cs 

Při spuštění aplikace musíte povolit přístup k polohovým údajům, pokud tak neučiníte, hra nemůže správně fungovat. Zkontrolujte proto v nastavení Vašeho telefonu, že pro aplikaci GetOutFun je poloha povolena.

Hra začíná přímo u Turistického informačního centra na Lázeňské kolonádě (GPS 48°47’47.0″N 16°48’45.8″E).

Při hraní je nutné mít zapnuté datové připojení.

 AKTIVACE hry:

  • V aplikaci Get Out Fun klikněte na tlačítko „Připojit do hry“ a vyberte možnost „Zadat kód“. Tam vložte aktivační kód.

DOPORUČENÍ:

  • Na startu hry uveďte jména/přezdívky všech hráčů. Během hry vás aplikace bude volat vašimi jmény.

  • Hru můžete také hrát současně na více telefonech – této možnosti určitě využijte, bude to o to větší zábava, kdy budete soutěžit, kdo první zadá správné heslo, nebo vyřeší rébus.

TUTORIÁL: 

  • Pro seznámení s funkcemi aplikace je pro Vás zdarma k dispozici scénář s názvem Tutoriál: Cesta za Buddhou. 

 :::::::::::::::::::::::::::::::::::

Hra není náročná na data, soubor ke stažení má maximálně 25MB. Při hraní je nutné mít zapnuté datové připojení a aktivní GPS. Doporučujeme mít plně nabitý telefon, případně powerbanku v záloze.